Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
Kategórie

Adaptér Bluetooth - RS232 VEMS

Adaptér Bluetooth - RS232 VEMS
Adaptér Bluetooth - RS232 VEMS
Výrobca: VEMS
Kód produktu: VEMS-BT-RS232adapt
Počet kusov skladom: 1
Nie je skladom u dodávateľa
63.90€ 49.60€
Popis

Adaptér RS232-Bluetooth umožňuje bezdrôtovú komunikáciu, programovanie a logovanie dát riadiacich jednotiek VEMS cez rozhranie Bluetooth.

Adaptér stačí jednoducho pripojiť do RS232 konektoru riadiacej jednotky VEMS, zapojiť napájanie adaptéra a spárovať ho s kompatibilným BT zariadením.

Poskytuje stabilnejšiu komunikáciu, menej náchylnú na rušenie ako klasický USB-RS232 prolific adaptér.

Adaptér je možné použiť na:

- Zobrazovanie dát z riadiacej jednotky na akomkoľvek zariadení so systémom Android® (tablet, smartfón) pomocou aplikácie VemsDisplay (alebo RealDash a pod.) a vytvoriť si tak napríklad plne grafickú digitálnu prístrojovú dosku

- logovanie dát z RJ priamo do pamäte zariadenia s operačným systémom Android®, vrátane GPS súradníc - ak zariadenie túto funkciu podporuje). Následne je možná analýza dát pomocou programu VemsTune

- Pripojenie PC, notebooku alebo netbooku k riadiacej jednotke VEMS pomocou aplikácie VemsTune (umožňuje meniť všetky nastavenia a mapy, logovať dáta, zobrazovať údaje zo snímačov,...atď).

 

Napájanie adaptéra: buď priamo z riadiacej jednotky VEMS (je nutné mať napinované napájanie +5V v RS232 konektore) alebo z externého zdroja (5V DC min.0,5A, nie je súčasťou balenia)

 

Výrobca: VEMS

 

Recenzia (0)

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Overenie